TOPlist
Tel.: 272 927 332  /  Email: fitnesschrpa@seznam.cz  /  Jsme taky na facebooku Facebook

Chrpasport výživa a poradenství

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - CHRPASPORT.cz

Archív novinek
Výživové poradenství novinky

Ve spolupráci se společností ANACON s.r.o. jsme pro klienty Chrpasport připravili diagnostické měření na přístroji InBody a poradenství v oblasti výživy za bezkonkurenční ceny... anacon poster

 

O společnosti

 

Společnost anacon s.r.o. byla založena v roce 1992 s cílem na vysoké teoretické úrovni působit v oblasti analytické chemie a nukleární a klinické chemie. Postupem času se působnost společnosti vyprofilovala do oblastí bližších vědám o životě a zvláště pak směrem k aplikacím v separačních technikách souvisejících se zkoumáním přírodních a životně důležitých látek. Mezi tyto nejvýznamnější techniky patří i vysoce účinná kapalinová chromatografie a naše společnost se stala i ve světovém měřítku lídrem ve vývoji průtokového detektoru radioaktivních látek pro HPLC.

 

Postupem doby se pozornost společnosti posunovala stále blíže k poskytování služeb v oblasti správného životního stylu a výživy, přičemž právě zkušenosti získané během minulého velmi úspěšné práce v oblasti analýzy poskytují výbornou základnu pro další vývoj.

 

 

InBody diagnostika

 

Měření na InBody je rychlé a přesné. Narozdíl od jiných podobných přístrojů jsou výsledky dány skutečným měřením.Po zadání výšky měřené osoby přístroj během 20ti sekund detailně vyhodnotí podíly:

 

- svalové hmoty

- tukové hmoty

- podíl celkové vody v organizmu

 

Dále přístroj vyhodnotí hladiny proteinů a minerálů v organismu.

 

  Normální cena Pro klienty Chrpasport
Základní měření 400,- Kč 1500,- Kč
Kompletní měření  700,- Kč 560,- Kč
Úvodní konzultace  1000,- Kč 800,- Kč

 

klient chrpasport je držitel jakékoliv permanentky v rámci sport centra Chrpa

 GALERIE

Přístroj InBody Měření Měření 2