TOPlist
Tel.: 272 927 332  /  Email: fitnesschrpa@seznam.cz  /  Jsme taky na facebooku Facebook

Chrpasport výživa a poradenství

KRUHOVÉ CVIČENÍ - CHRPASPORT.cz

Archív novinek
Kruhové cvičení novinky

Skupinové kruhové cvičení

 

Naše kruhové cvičení je kombinací core training (posilování středu těla), atletického dynamického cvičení, TRX, posilování s balančními pomůckami a také klasického cvičení s činkami. To vše je doprovázeno motivační hudbou.

 

Trénink se skládá z 10 - 12 stanovišť. Cvičí se v intervalu 40 - 50 sekund a poté je změna cviku. Pauza je vždy až po absolvování jednoho kola, kterých je dohromady čtyři. Nakonec následuje protažení unavených svalů.

 

Kruhové cvičení lze přizpůsobit každému. Ať už jde o profesionálního sportovce nebo začátečníka, který chce zlepšit svojí kondici. Vždy se dá upravit váha, poloha těla nebo intenzita cvičení. Snažíme o co nejlepší techniku provedení cviku. Jedinou podmínkou pro účast je dobrý zdravotní stav cvičence. Na zdravotní stav se vždy lektor ptá na začátku tréninku.

 

Skupinové tréninky pro ženy
 
Milé ženy, cvičíte rády,chcete se po porodu dostat do formy? Nebo se chcete prostě jen odreagovat z každodenní rutiny? Rádi Vás uvidíme na skupinovém cvičení ryze pro ženy.
Lekce budou formou kruhového nebo intervalového tréninku i formou cvičení zaměřených na jednotlivé partie (bříško, boky, stehna, ruce...). 
 
Kruhový trénink je silově vytrvalostní cvičení. Cvičení zvyšuje vytrvalost, zpevňuje svalstvo, zlepšuje koordinaci pohybů a rovnováhu a hlavně, můžete shodit nadbytečné kilogramy:). Cvičí se střídavě na několika stanovištích bez odpočinkové pauzy za sebou. Využívá se různých funkčních pomůcek jako bosu, trx, kettlebell, gym-ball atd. 

 


Intervalový trénink jsou cvičení krátké intenzity a fyzické náročnosti. Intenzivní cviky se střídají s odpočinkem nebo s aktivitou nižší intenzity. Intervalová zátěž trénuje tempo, rychlost, vytrvalost a nepřímo urychluje růst a rýsuje svalovou hmotu a současně spaluje mnohem více tuku v těle.

 

 

 

Proč chodit na kruhové cvičení:

 

 

Zlepšení fyzické kondice

 

Zpevnění středu těla

 

Kompenzace jednostranného zatížení

 

Doplněk k vašemu sportu

 

Tvarování postavy

 

Inspirace pro své vlastní tréninky

 

 

 

Cenik

 

Cena 120 Kč/hod
10x vstup 1100 Kč
20x vstup 2000 Kč

 

Do rezervačního systému kruhového cvičení se dostanete kliknutím na ONLINE REZERVACE v pravém horním rohu !!!GALERIE

Kruhové cvičení chrpasport #1 Kruhové cvičení chrpasport #3 Kruhové cvičení chrpasport #2 Kruhové cvičení chrpasport #4 Kruhové cvičení chrpasport #5 Kruhové cvičení chrpasport #6