TOPlist
Tel.: 272 927 332  /  Email: fitnesschrpa@seznam.cz  /  Jsme taky na facebooku Facebook

Chrpasport výživa a poradenství

AEROBIC - CHRPASPORT.cz

Archív novinek
Aerobic novinky

Aerobic - nové www stránky

Aktuality a vše podstatné nadále najdete pouze na http://www.aerobic-monika.cz/... [ Více ]

Rekonstrukce sálu, recepce a šaten

Vážené klientky, z důvodu rekonstrukce budeme mít do soboty 7.7. zavřeno. V neděli 8.7. si můžete zacvičit od 19 břišní... [ Více ]

 

AEROBIC CHRPA

 

V našem Fitness Centru Chrpa na Roztylech, Praha 4, si můžete vybrat z nejrůznějších skupinových lekcí. Věnovat se Vám budou profesionální, vždy usměvavé cvičitelky a zdatní cvičitelé. Na jedné straně zde máte ojedinělou možnost zacvičit si Taneční Aerobik, na straně druhé nabízíme i nejnovější formy cvičení jako je např. Zumba nebo Funkční trénink. Pro toho, kdo hledá klidnější hodiny, je tu Pilates.

 

Rozvrh hodin - tel. 724 100 324   

 

  9 - 10

 

 

    17 - 18 18 - 19 19 - 20 20 - 21
Pondělí

P-class

Monika

 

 

 

Dance mix

Milan 

AE-class

Jana

Břišní pekáč

Pavla

 Zumba

Gábina

Úterý AE-class
Pavla
     

Super tělo

Monika

AE-class

Pavla

Zumba

Lenka

Pilates

Katka

Středa

Břišní pekáč

Monika

 

   

Dance mix

Milan

Zumba

Romana

AE-class

Jana 

 
Čtvrtek AE-class
Pavla
     

Zumba

Tom

Power yoga

Nataša

Bodyform

Pavla

Zumba

Honza

Pátek Břišní pekáč
Pavla

 

 

 

AE-class

Jana

Zumba

Terka

- -
Sobota -       - - - -
Neděle -       -

-

Břišní pekáč

Monika

-

 

 

POPIS LEKCÍ

 

Aerobic - AE Body

Komplexni cvičení, kde se kombinuje taneční aerobik a posilování celého těla. Za 30 minut se naučíte choreografii, která Vás bude bavit, ve 2. půlce zaposilujete s vlastní vahou nebo s náčiním. Tyto lekce jsou vysoce efektivní, budete odcházet s mokrým tričkem a dobrým pocitem.

 

Dance Body

Zábavná hodina věnovaná tanečnímu aerobiku. Tančíte 40 - 45 minut, pak následuje posilování břicha a protažení. Úsměv na Vaší tváři je zaručen.

 

Břišní pekáč

Nelekejte se, nebudeme celou hodinu jen dřít J Není možné procvičovat pouze břicho, zařazeno je vždy i posilování zad, hýždí a prsních svalů. Jde nám o zpevnění středu těla a o rozvoj rovnováhy. Pokud budete chodit pravidelně, Vaše břicho bude krásně vyrýsované, pas užší a zadeček menší.

 

Bodyform

Tyto lekce neobsahují choreografie! Zahřejeme se dynamickým posilováním. Zařazeny bývají výpady, squaty (dřepy), prvky z aerobiku nebo z tabaty. Zapojíme svaly celého těla. Na těchto hodinách se určitě nudit nebudete.

 

Zumba

Užijete si zábavu a odpočinete si od starostí běžného dne. Super hudba, neotřelé taneční prvky. Bavíte se a zároveň hubnete, co může být lepší.

 

Pilates

Zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Rozvíjí ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Zlepšuje držení celého těla. Pomáhá při bolestech zad a krku. Je to dobrá prevence před osteoporózou. Věnuje se svalstvu, které je při klasickém cvičení opomíjeno. Cesta k relaxaci, boj proti stresu. Pilates je vhodným doplňkem k rehabilitacím.

 

Power Yoga (Power jóga)

Narozdíl od tradiční jógy se v power józe pozice dynamicky střídají, proto je náročnější a může pomoci s hubnutím. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Budete se po ní cítit skvěle, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Nezaměřuje se pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu a zachovávají správné držení těla.

 

Ceník platný do 31.7.2018

 

 

Vstup 95 Kč
Permanentka malá 805 Kč
Permanentka velká 1525 Kč
   
   
   

Platnost každé permanentky 3 měsíce

Na lekce není nutná rezervace, prostě jen přijďte a zacvičte si!

 GALERIE AEROBIC