TOPlist
Tel.: 272 927 332  /  Email: fitnesschrpa@seznam.cz  /  Jsme taky na facebooku Facebook

Chrpasport výživa a poradenství

AEROBIC - CHRPASPORT.cz

Archív novinek
Aerobic novinky

Aerobic - nové www stránky

Aktuality a vše podstatné nadále najdete pouze na http://www.aerobic-monika.cz/... [ Více ]

 

AEROBIC CHRPA

 

V našem Fitness Centru Chrpa na Roztylech, Praha 4, si můžete vybrat z nejrůznějších skupinových lekcí. Věnovat se Vám budou profesionální, vždy usměvavé cvičitelky a zdatní cvičitelé. Na jedné straně zde máte ojedinělou možnost zacvičit si Taneční Aerobik, na straně druhé nabízíme i nejnovější formy cvičení jako je např. Zumba. Pro toho, kdo hledá klidnější hodiny, je tu Pilates nebo Power yoga.

 

Aktuální rozvrh hodin a všechny další informace na

 

 http://www.aerobic-monika.cz

 

POPIS LEKCÍ

 

Aerobic - AE Body

Komplexni cvičení, kde se kombinuje taneční aerobik a posilování celého těla. Za 30 minut se naučíte choreografii, která Vás bude bavit, ve 2. půlce zaposilujete s vlastní vahou nebo s náčiním. Tyto lekce jsou vysoce efektivní, budete odcházet s mokrým tričkem a dobrým pocitem.

 Břišní pekáč

Nelekejte se, nebudeme celou hodinu jen dřít J Není možné procvičovat pouze břicho, zařazeno je vždy i posilování zad, hýždí a prsních svalů. Jde nám o zpevnění středu těla a o rozvoj rovnováhy. Pokud budete chodit pravidelně, Vaše břicho bude krásně vyrýsované, pas užší a zadeček menší.

 

Bodyform

Tyto lekce neobsahují choreografie! Zahřejeme se dynamickým posilováním. Zařazeny bývají výpady, squaty (dřepy), prvky z aerobiku nebo z tabaty. Zapojíme svaly celého těla. Na těchto hodinách se určitě nudit nebudete.

 

Zumba

Užijete si zábavu a odpočinete si od starostí běžného dne. Super hudba, neotřelé taneční prvky. Bavíte se a zároveň hubnete, co může být lepší.

 

Pilates

Zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Rozvíjí ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Zlepšuje držení celého těla. Pomáhá při bolestech zad a krku. Je to dobrá prevence před osteoporózou. Věnuje se svalstvu, které je při klasickém cvičení opomíjeno. Cesta k relaxaci, boj proti stresu. Pilates je vhodným doplňkem k rehabilitacím.

 

 

Ceník platný od 27.4.2020

 

 

Jednorázový vstup 130 Kč
Permanentka malá 1045 Kč
Permanentka velká 1995 Kč
   
   
   

Platnost každé permanentky je 3 měsíce od data vydání.

Na lekce není nutná rezervace, prostě jen přijďte a zacvičte si!

 GALERIE AEROBIC